NÕMME JAZZ
 
  Avaleht     FESTIVAL 2013     KONKURSS 2013     Arhiiv     Toetajad     E-kaart     Admin     Muusikateenus     Kontakt  
  KONKURSS 2013
  »  osalejad
  »  bänd
  »  žürii
  »  partnerid
  »  toetajad
  »  reeglid
  »  proovid
  »  Press
  »  Finaali järjekord


osalejad


LAUL

LINDA KANTER  (Eesti)

KRISTJAN ILUMÄE  (Eesti)

RUTA DUDUMA  (Läti)

VERONIKA ČiČINSKAITE  (Leedu)

NIINA KÄHÖNEN  (Soome)

DENIZ TASAR  (Türgi)

NOA LUR  (Hispaania)

JOANNA KUCHARCZYK  (Poola)

 

BASS

SIIM USIN  (Eesti)

RAIMOND MÄGI  (Eesti)

HEIKKO-JOSEPH REMMEL  (Eesti)

MARTIN-EERO KÕRESSAAR  (Eesti)

REINIS OZOLINS  (Läti)

CHRISTIAN MEAAS SVENDSEN  (Norra)

VOLKAN TOPAKOGLU  (Türgi)

 

 

LAUL

 

Linda Kanter on pärit Sauelt. Ta õpib G. Otsa nim. Tallinna Muusikakoolis rütmimuusika osakonnas viimasel kursusel laulmist ning kuulub vokaalansambel Häälemaa ja erinevate projektibändide koosseisudesse.

 

 

Kristjan Ilumäe on lõpetanud Tallinna Muusikakooli klaveri erialal. 2008. aastal lõpetas Kristjan G. Otsa nim. Tallinna Muusikakooli koorijuhtimise erialal. Hetkel õpib ta Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias jazz laulu Sirje Medelli klassis.

 

 

Rūta Dūduma sündis muusikalisse perre. Ta laulab funk/soul/pop grupis indie one, kellega on juba avaldatud viis singlit ja parasjagu tegelevad omaloominguga.

 

 

Veronika Čičinskaitė-Golovanova on jazzlaulja ja helilooja Leedust. Vaatamata noorele eale on ta koostööd teinud juba paljude tuntud leedu muusikutega nagu Arturas Anusauskas, Vytis Nivinskas, Darius Rudis and Dmitrij Golovanov. Praegu õpib ta Leedu Muusika- ja Teatriakadeemia magistriõppes jazz laulu. Esineb “Veronika ChiChi Kvartetiga” jazziklubides ja rahvusvahelistel festivalidel.

                           

 

Niina Kähönen on kirglik lauljanna Soomest. Tema muusikalist annet märgati juba varases eas. Tal on olnud õnne musitseerida mitmete tunnustatud interpreetidega.

 

 

Deniz Taşar on pärit Istanbulist, Seal õpib ta hetkel interaktiivse media disaini. Ta on eksperimenteerinud erinevate muusikastiilidega rokist R&B ja jazzini. Deniz on võitnud noorte jazzlauljate konkursi Nardises.

 

 

Noa Lur on Madridist pärit laulja, tantsija ja näitleja. Ta on õppinud laulmist, hale kontrolli ja hingamist, improvisatsiooni, jazz-, funk-, hip-hop ja balletitantsu, meediat ja üritusekorraldust. Ta esineb tihti omanimelise kvartetiga ning mitmete teiste projektidega seoses.

 

 

Joanna Kucharczyk õppis enne jazzlaulmist eurütmiat. Peale Katowice Muusikaakadeemia lõpetamist jätkas ta õpinguid Odense Konservatooriumis Taanis. Joanna on tegev paljudes erinevat muusikat viljelevates projektides, muu hulgas juhib endanimelist kvartetti.

 

 

 

BASS

 

Raimond Mägi on Tartust pärit basskitarrist. Ta on lõpetanud G. Otsa nim. Tallinna Muusikakooli pop-jazz bassi erialal ja nüüd täiendab end Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias jazzmuusika osakonnas. Ta on saavutanud konkursil Round Table eripreemia ning võitnud 2009. aastal XV Uno Naissoo nim. loomingu- ja interpretatsioonikonkursi.

 

 

Siim Usin on lõpetanud G. Otsa nim. Tallinna Muusikakooli basskitarri erialal. Nüüd jätkab ta õpinguid Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias. Siim on tegevmuusik paljudes eripalgelistes kollektiivides.

 

 

Heikko-Joseph Remmel õpib hetkel kontrabassimängu Tallinna Muusikakeskkoolis Kaupo Oldi käe all. Ta on musitseerinud koos paljude tuntud muusikute ja koosseisudega, kelleks on näiteks ERSO, Estonian Dream Big Band, Hortus Musicus, Joel Remmel Trio, Marjamaa Brothers, Lembit Saarsalu, Jaak Sooäär, Tanel Ruben, Kristjan Randalu, Villu Veski, Toomas Rull, Taavi Kerikmäe, Tõnis Mägi, Sofia Rubina, Rebecca Kontus, Michelle Weir jne.

 

 

Martin-Eero Kõressaar on Saue Muusikakoolis õppinud trompetit, tuubat ja basskitarri. 2010. aastal astus ta Otsakooli rütmimuusika kontrabassi erialale. Hetkel mängib sellistes ansamblites nagu Sahtel, Caspar Salo Group, New Dimensions, Dwam ja Swing Swindlers.

 

 

Reinis Ozolins on õppinud Emils Darzinsi nimelises Muusikakoolis viiulit ja kontrabassi, Riia Toomkiriku Koorikoolis basskitarri ning hetkel õpib ta kontrabassi Jazeps Vitolsi nimelises Läti Muusikaakadeemias. Reinis on vilunud mängija erinevates muusikažanrites nagu jazz, kantri, blues, soul, rock ja klassika.

 

Christian Meaas Svendsen on Kongsbergist pärit bassist. Ta on lõpetanud Norra Muusikaakadeemia jazzimprovisatsiooni erialal ja õpib praegu samas klassikalist kontrabassi. Ta mängib regulaarselt koosseisudes nagu Duplex, KNYST! ja Mopti, mis võitis 2012 aastal JazzImpro konkursi.

 

Volkan Topakoglu on Istanbulist pärit bassimängija. Muusikateed alustas tšello ja klaveriga. Huvi basskitarri vastu äratas Volkanit tema vend. Ta on õppis basskitarri ja kontrabassi Tehnika Ülikooli Muusika ja Lavakunsti osakonnas. Ta on nii teles kui raadios üles astunud ning esinenud paljudel festivalidel nii Türgis kui mujal.

 

 

 NÕMME JAZZ 2019 - Gsm: +372 5145 745