NÕMME JAZZ
 
  Avaleht     FESTIVAL 2013     KONKURSS 2013     Arhiiv     Toetajad     E-kaart     Admin     Muusikateenus     Kontakt  
  KONKURSS 2013
  »  osalejad
  »  bänd
  »  ˛ürii
  »  partnerid
  »  toetajad
  »  reeglid
  »  proovid
  »  Press
  »  Finaali järjekord


partnerid


 

Partnerid:

 

 

Pori Jazz                               www.porijazz.fi

Oslo Muusikaakadeemia koostöös koostöös Oslo Jazzfestivaliga           www.oslojazz.no

Jazzkaar                                www.jazzkaar.ee 

Rigas Ritmi                            www.rigasritmi.lv

Kaunas Jazz                         www.kaunasjazz.lt

Lady Summertime               www.ladysummertime.com

Jazzrytmit                              www.jazzrytmit.com

Nardis Jazz Club                  www.nardisjazz.com

Turku Jazz                            www.turkujazz.fi

Juu Jääb                                www.nordicsounds.ee

Jazz Voices                           www.jazzvoices.lt

 



NÕMME JAZZ 2017 - Gsm: +372 5145 745