NÕMME JAZZ
 
  Avaleht     FESTIVAL 2013     KONKURSS 2013     Arhiiv     Toetajad     E-kaart     Admin     Muusikateenus     Kontakt  
  Avaleht
  »  Kontserdid
  »  Jõulukontserdid
  »       2013     
  »       2012     
  »       2011     
  »       2010     
  »       2009     
  »       2008     
  »       2006     


2008


 

Täname kõiki, kes toetasid Jõulukontsertidel Eesti Lastefondi. Kokku saime stipendiumiga kõrgkooli programmi toetuseks 5526 krooni.

Nõmme Jazz

JõULUKONTSERDID

 

Peaesineja SILVI VRAIT

 

Nõmme Jazzi Jõulukontsertide sarjas toimub 3 kontserti, kus kogutakse annetusi Eesti Lastefondi toetuseks programmile “stipendiumiga ülikooli”, mis on mõeldud lastekodu lastele abiks kõrgkoolis õppimisel. Kontsertidel saab osta ELF heategevuslikke jõulukaarte.


14. dets. kell 19.00 Nõmme Rahu kirik

 

SILVI VRAIT

JAAK JÜRISSON (klahvpillid)

RAUL VAIGLA (basskitarr)

Gospelkoor LIVING STONE

 

Silvi Vrait toob kuulajateni kava gospelllauludest, mille sekka mahub ka mõni jõululugu.

Silvile, keda tuntakse laiemalt rock- ja pop- ning šanssoonide lauljana, on lisaks paljude teiste stiilide valdamisele ka väga hea gospellaulude esitaja.

Esmakordne kooslaulmine koos gospelkooriga Living Stone saab teoks Nõmme Jazzi´l ning selleks on spetsiaalsed arranzeeringud koorile teinud Jaak Jürisson.

 

Gospelkoor Living Stone osales ETV saates Laululahing ning osales ka Laululahingu kontsertprojektis. Noortest lauljatest koosnev koor on paljude esinemiste seas käinud kahel korral turneel Rootsi kirikutes.

Piletid 150 / 100.-


19. dets. kell 19.00 Nõmme Lunastaja kirik

JULIA ANSTAL (flööt)

ALEKSANDRA ANSTAL (vibrafon, löökpillid)

GIUSEPPE DE GREGORIO (klahvpill, Itaalia)

JAANIKA VENTSEL (laul)

 

Esineja haigestumise tõttu on kavas muudatus. Duo projektis kõlavad flöödi asemel klahvpillid ning kontserdi kavas on ka pianisti loomingut. Kui aga Julia tervis vähegi lubab, siis saab mõnes loos kuulda ka helisevat flööti.

 

Julia Anstal õpib flööti Göteborgi Muusikakõrgkoolis Rootsis. Lisaks Julia säravale pillimängule ja lavaolekule on tema muusikuelus suur roll ka komponeerimisel ja arranžeerimisel.

 

Aleksandra Anstal mängib löökpille ja trumme. Hetkel õpib löökpille paralleelselt Eesti Muusikaakadeemias ja Göteborgi Muusikakõrgkoolis, Rootsis. Ta on liige ansamblites A-Quintet, Helletused, The Anstal Orchestra (Eesti-Rootsi), Aleksandra Anstal trio, Treklang. Aleksandra loob ka ise muusikat ning tegeleb maalimisega.

 

Giuseppe de Gregorio on üles kasvanud Roomas. Muusikaõpinguid alustas ta löökpillimängijana, sellele järgnesid klaveri- ja kompositsiooniõpingud Itaalias, Hollandis, Prantsusmaal, Itaalias ning Rootsis.

Jaanika Ventsel esineb põhiliselt koosseisuga Ventsel-Unt-Kawasaki, on Mickeys Bigband´i solist.

 

Sissepääs on tasuta.

Vaata ka kodulehti

Julia Anstal http://www.myspace.com/juliaanstal

Aleksandra Anstal http://www.myspace.com/aleksandraanstal


21. dets. Kell 17.00 Nõmme Rahu Kirik

TUULI TAUL (laul)

MERJE KÄGU (kitarr)

MART SOO (kitarr)

 

"Meie sooviks on lasta kuulajatel unustada hetkeks kõik need asjad, mis teevad muret ja mille pärast on kurb, mille pärast on kiire, külm või üksildane. Need vaiksed ja väiksed laulud on meie enda omad – kirjutatud ning kõlama pandud südamest. Lisaks helisevad ka tuntud ja tundmatud jõululaulud. See on muusika, et vaikselt mõelda ja kuulata."

 

Noor laulja, poetess ja helilooja Tuuli Taul esitab eestikeelset omaloomingut. Tuuli on nii sõna – kui viisiseadmisega viimaste aastate jooksul jõudnud enda loomingu vastu tekitada järjest tõusvat huvi. Nõmme Jazzil on Tuuli esinenud varem kahel korral koos Merje Kägu ja ansambliga ning publiku meeleheaks toob ta meieni uusi laule ja õrnema kõlaga koosseisu.

Oma nurga alt maailma vaadeldes ja lauludesse üles tähendades, oskab Tuuli teha seda huvitavalt, ent mõistetavalt.

Tuuli on loomingu eest võitnud mitmeid auhindu näit. Uno Naissoo loomingukonkursil ning pääsenud finaali loomekonkursil Lastelaul 2007. Rainbow Jazz noortekonkursil said Tuuli Taul ja Merje Kägu auhinna Kustas Kikerpuu loomingu interpreteerimise eest.

 

Merje Kägu oli Tuuli muusikakooli kaaslane nii Pärnus kui praegu G. Otsa nim. Muusikakoolis õppides. Merje teeb sageli koostööd Tuuli Tauli ja Möödunud Öö ansambli, kitarrist Raimond Virsa, Kägu & Anstal trio ning Pärijatega ning lisaks mitmetele konkurssidele on osalenud Nõmme Jazz´i Noore Jazzartistide rahvusvahelisel konkursil 2008.

 

Mart Soo on kitarrist ja helilooja ning Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli õpetaja, kelle üks tähtsamaid muusikalisi kooslusi on džässist, elektroonilisest ja maailmamuusikast mõjutatud ansambel Weekend Guitar Trio.

Piletid 100 / 75.-

 

kuula Tuuli Taul "Tuul"

Vaata ka kodulehti

Tuuli Taul http://www.myspace.com/tuulitaul

Merje Kägu http://www.myspace.com/merjekagu

KONTSERDIPAIGAD

Nõmme Rahu Kirik, Võsu 5

Nõmme Lunastaja Kirik, Õie 10 (sissepääs Roheliselt tänavalt)

Korraldajal on õigus teha kavas muudatusi!NÕMME JAZZ 2019 - Gsm: +372 5145 745